Onderwijsinspectie zeer tevreden over De Weerklank!

1 februari 2012

Op dinsdag 31 januari jl. heeft de onderwijsinspectie een bezoek gebracht aan onze school. Tijdens dit bezoek heeft de inspecteur lessen bijgewoond in de diverse groepen. In de groepen werd vooral gekeken naar de instructie van leerstof en de praktische uitvoering van de zorg aan leerlingen. Natuurlijk zijn deze dag ook gesprekken gevoerd met de directie, de leerkrachten, de intern begeleider en het management van onze Stichting.

Tijdens het nagesprek werd de uitslag van het onderzoek aan ons medegedeeld. We mogen enorm trots zijn op het behaalde resultaat!
De inspecteur was bijzonder tevreden over de kwaliteit van onderwijs en zorg op onze school.
Op 3 indicatoren behaalde de school zelfs de maximale score, wat een meer dan uitstekend resultaat is.


 

Binnen kwaliteitsaspect 5:
De leraren leggen duidelijk uit, organiseren de onderwijsactiviteiten efficient en houden de leerlingen taakbetrokken.
De school behaalde de maximale score op: De leraren geven expliciet onderwijs in strategieen voor denken en leren.

Binnen kwaliteitsaspect 8:
De leerlingen die dat nodig hebben, krijgen extra zorg.
De school behaalde de maximale score op: De school voert de zorg aan leerlingen planmatig uit.

Binnen kwaliteisaspect 9:
De school heeft een systeem voor kwaliteitszorg.
De school behaalde de maximale score op: De school evalueert jaarlijks de resultaten van de leerlingen.

Ook op de andere kwaliteitsaspecten behaalde De Weerklank een voldoende  resultaten. We mogen dus (met recht) trots zijn op onze school!



De totale uitslag van het onderzoek kunt u t.z.t. terugvinden op de website van de onderwijsinspectie.